Szanowni Państwo,

Wszystkich zainteresowanych najnowszą wiedzą i praktycznym stosowaniem szczepień ochronnych u osób dorosłych serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty Polskiego Towarzystwa Wakcynologii organizowane wspólnie z Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej, które odbędą się w formule online dnia 4 lipca 2020 roku.

Razem przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny program skupiony na praktycznym stosowaniu szczepień osób dorosłych, w tym także szczepieniach pracowników i osób podróżujących za granicę. Wspólnie będziemy dyskutować o bieżących problemach realizacji Programu Szczepień Ochronnych, także o propagowaniu aktualnej i rzetelnej wiedzy o szczepieniach. Interaktywne warsztaty online stanowią okazję do zadawania pytań i wyjaśniania Państwa wątpliwości.

Poprzednie warsztaty naszego Towarzystwa cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego liczymy, że dzięki ciekawym wykładom przy Państwa czynnym udziale wspólnie spędzony czas będzie wartościowym doświadczeniem, które przyda się Państwu w codziennej pracy. 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na warsztaty!

dr hab. Ernest Kuchar

Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Wakcynologii

dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas

Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej